Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Latest topics
» Looks like the spam of our lives
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeНед Мар 09, 2014 9:59 am by Юлий Иришков

» .: One sad but real story :.
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeСъб Мар 08, 2014 7:11 pm by Christian Shu

» Готови герои
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeПет Мар 07, 2014 7:33 pm by Elva :)

» A beast and a man above, below. One has a plan but two must go. Mile after mile, above, beneath. One has a smile one has teeth. Though the man above might say “hello”, Expect no love from the beast below.
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeПет Мар 07, 2014 6:58 pm by Elva :)

» We are more than the worst thing that’s ever happened to us. All of us need to stop apologizing for having been to hell and come back breathing.
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeПет Мар 07, 2014 4:26 pm by Christian Shu

» Arleska's daughter
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeЧет Мар 06, 2014 10:19 pm by Christian Shu

» Амбер Ли Ланистър
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeЧет Мар 06, 2014 8:06 pm by Christian Shu

» Luna Blackburn
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeВто Мар 04, 2014 6:28 pm by Christian Shu

» Fax.
.: One sad but real story :. I_icon_minitimeВто Мар 04, 2014 5:06 pm by Christian Shu

Май 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Календар Календар

Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 9, на Сря Дек 05, 2018 9:31 am
Статистика
Имаме 10 регистрирани потребители
Най-новият потребител е ;tomas..

Нашите потребители са написали 204 мнения in 113 subjects
Cause we’re one team
АдминистраторChristian Shu МодераторJulius Irishkov КукловодCheshire Cat
Top posting users this month
No user


.: One sad but real story :.

2 posters

Go down

.: One sad but real story :. Empty .: One sad but real story :.

Писане by .Kary. Съб Мар 08, 2014 7:06 pm

.: One sad but real story :. Tumblr_loz5moww5u1qcvzlvo1_500
.: Кари Стийвансън :: Кар, Кари, Кейси :: 17 :: Обикновено човече :: FC- Jessica Green :.

Усетих грубата му ръка да гали тялото ми, а очите му ме изпиваха с нетърпение. Усетих дъхът му върху кожата си, а секунди след това усетих устните му върху кожата си и потреперих. Как стигнах до тук? Спомням си, че бях малко, добро и сладко момиченце. Имах си семейство. Майка, която ме обича с цялото си сърце. Баща, който би направил всичко за мен. Близначка с която се приемахме като една. Довършвахме си изреченията си, мислехме еднакво и понякога сякаш усещахме чувствата на другата. Малко братче за което се грижихме всички заедно. Едно перфектно семейство. Но хубавите неща са временни. Една вечер някакъв тип влезе в къщата ни и изби всички тях. Изгубих ги. Спомням си страхът който се бе загнездил в мен. Бях успяла да се шмугна под леглото си преди клането да започне. Не бяхме богати и нямахме много пари. Спяхме в една стая. Първо се чу изстрел и писъците на майка ми. Братчето ми се разрева, а близначка ми пищеше и плачеше едно временно. Последваха молбите на майка ми за милост, но секунди по-късно се чу и втори изстрел. Поредния писък от страна на сестра ми и още по-разстроеното ридание на брат ми. Поне тях да бе пощадил. Бях запушила устата си, защото точно пред мен бе паднал трупа на майка ми и имах чувството, че щях да изпищя от ужас. Очите й гледаха право в мен. Не дишаше и все пак гледаше към мен. След малко заглъхна плачът на братчето ми и знаех, че е останала само сестра ми. Притворих очи и единственото, което чувах бе хленченето й. Знаех, че нямаше да я подмине. Скоро и тя щеше да замлъкне, а аз нямаше какво да направя. Исках да го спра. Усещах страха на сестра си толкова силно сякаш е мой. Прехапах устните си толкова силно, че усетих вкуса на кръвта си да се разлива в устата ми. Чаках изстрела с надеждата, че ще й се размине, но не. Писъка й бе заглушен от изстрела. Чух стъпките му да се отдалечават и след като вратата се затвори се проснах под леглото си. Не след дълго дойде полицията. Отведоха ме в сиропиталище и това бе края на щастливият ми живот.
Ръцете му се плъзнаха надолу по тялото ми и грубо ме притисна към себе си. Бях свикнала да не му се противопоставям. Все пак той ме бе измъкнал от домът за деца. Първоначално го приемах като моят спасител. Мъж, който загубил жена си, която обичал безкрайно много и искал да си има щастливо семейство. Такова каквото аз имах. Мил и добър. След това разбрах, че вече не ме чака нищо добро. Бях свикнала на побоя, който ми нанасяше когато нещо не му изнасяше. Бях малка, но на него това не му правеше впечатление. Не след дълго бе почнал да ме изнасилва. Всеки път когато му противоречах за каквото и да било той доказваше правотата си чрез сила. Имах няколко белега на китката си от опитите му да пререже вените ми. Имах един на гърба когато ме замери с нож. За мой голям късмет пропусна и единственото, което получих бе само дълбока драскотина. Нищо сериозно, но достатъчно за голям белег простиращ се по дължина на гърба ми.
- По-бързо се връщай, защото нямам търпени за теб. - прошепна в ухото ми той и ме пусна да се измъкна от захвата му. Кимнах покорно и излязох. Искаше ми се да не се връщам, но вече бях пробвала. Само щях да си изпрося още някой белег или дори по-лошо - щях да го ядосам до толкова, че да ме убие.
.Kary.
.Kary.
Графство Сиен
Графство Сиен

Брой мнения : 2
Join date : 06.03.2014

Върнете се в началото Go down

.: One sad but real story :. Empty Re: .: One sad but real story :.

Писане by Christian Shu Съб Мар 08, 2014 7:11 pm

Ой, горкото детенце. Чак ме разплака.
Одобрена си <3!
Christian Shu
Christian Shu
Admin
Admin

Брой мнения : 131
Join date : 06.01.2014

Character sheet
Име: Кристиян Шу/Рийпъра
Крило: Тримата
Най-важното за героя: Пазителя на Единия Ключ. Брат на Жокера и Съдията.

https://brightsideofdarkside.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите